İş Güvenliği (İSG) sonuçları Nedir?
7 Ocak 2020
29/1/2020 Şans Topu Sonuçları Nedir?
29 Ocak 2020

iş sağlığı ve güvenliği sınavı sonuçları

İş Güvenliği (İSG) sonuçları Nedir?

İSG 2019/2 (14/12/2019 tarihinde yapılan) sınav sonuçları sorgulama ekranı, ÖSYM tarafından erişime açıldı.

     14 Aralık 2019 Cumartesi günü bazı merkezlerde gerçekleştirilen İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) sınavı için sonuçlar, ÖSYM’nin resmi internet sitesi üzerinden aday bilgileri ile öğrenilebilecek.

    İSG sınav sonuçları ve soru kitapçıkları yayımlandı

 

İSG: İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Sonuçları Nedir ? 

DUYURU
(07 Ocak 2020)

2019-İSG 2. Dönem Sınavı Cevap Kâğıtları ve Aday Cevapları Erişime Açıldı

     14 Aralık 2019 tarihinde uygulanan  İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı (2019-İSG 2. Dönem) adaylarının cevap kağıtlarının görüntüleri ve cevap kağıtlarına yapmış oldukları işaretlemelerin optik okuyucular tarafından okunması sonucu elde edilen aday cevapları ve soruların doğru cevapları, sınava giren adayların sorulara verdikleri yanıtlarını ve değerlendirme sonuçlarını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden 07 Ocak 2020 tarihinde saat 10.30’dan itibaren 10 gün süreyle erişime açılmıştır.

     Adaylar, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresine T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra ilgili sınavı ve “Cevap Kâğıdı Görüntüleme” ekranını seçerek sınavda kullandıkları cevap kâğıdı görüntüsünü, cevap kâğıdına yaptıkları işaretlemeleri, bu işaretlemelerin optik okuyucularla okunması sonucu elde edilen aday cevaplarını ve soruların doğru cevaplarını görebileceklerdir. 

     Ayrıca adaylar, aday cevaplarının ve cevap anahtarının yayınlandığı form üzerindeki soru numaralarını tıkladıklarında, her soru için açılan yeni pencerede soru kökünü, cevap seçeneklerini ve sorunun doğru cevabı ile ilgili soruya kendilerinin vermiş olduğu cevabı görebileceklerdir. Sorular, adayın sınavda kullandığı kitapçığın soru ve seçenek diziliminde görüntülenmektedir.  

     İlgili sayfada, adayların testlerdeki toplam doğru, yanlış ve boş cevap sayıları ile birlikte ham puanları da gösterilmektedir.  

Bu uygulama, adayı bilgilendirme amacıyla yapılmaktadır. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 

ÖSYM BAŞKANLIĞI

Resmi Duyuru için TIKLAYINIZ


     İş Sağlığı ve Güvenliği sınav sonuçları, ÖSYM’nin resmi internet sitesi üzerinden açıklandı. Adaylar, İSG sınav sonuçlarını aşağıdaki linkten   sorgulayabilir.

İSG SINAV SONUÇLARI NEDİR ?

TIKLAYINIZ

İş güvenliği sınav soruları Nedir?

… cevaplarını da ya yayımlayan ÖSYM, adayların 10 gün süresince cevap kağıtlarına erişebileceklerini duyurdu.  İş güvenliği sınav soruları ve cevaplarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

İSG SORULARI VE CEVAPLARI Nedir?

 TIKLAYINIZ

 

Resmi Duyuru Sayfasını Görmek İçin TIKLAYINIZ

ce
ce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir